Ceny nižší o 50%

Ceny nižší až o desítky procent oproti průměru trhu

60 dní na vrácení zboží

Lhůta 60 dní na vyzkoušení a vrácení zboží

Doprava zdarma

Doprava zdarma bez ohledu na hodnotu objednávky

Dodání ihned

odešleme následující prac.den po přijetí objednávky -

Osobní odběr

Osobní odběr - 3 kamenné prodejny v Praze

Odkupu na protiúčet

Možnost odkupu starých šperků na protiúčet

Profi služby již 10 let

Obchodujte s profesionály - již 10 let na trhu!

Zlaté šperky LEVNĚ ..

Dokážeme nabízet a prodávat velice kvalitní zlaté šperky za skutečně velmi nízké ceny. Jsme dokonce přesvědčeni, že ceny zlatých šperků nabízených u nás jsou skutečně ty nejlepší na internetu. Náš slogan „Nejlevnější zlato na internetu“ tedy dle nás rozhodně nikoho neklame.
 
Za skutečností, že zlaté šperky jsou skutečně levné, nestojí nic záhadného či prapodivného. Jde o to, že nabízíme šperky již nošené a používané. Tyto šperky získáváme naší obchodní činností, a to zejména výkupem a potom také z propadlých zástav.  Jen velmi malou část vykoupených šperků, těch se 100 % kvalitou, necháme odborně vyčistit a nabízíme zde k dalšímu prodeji.
 
Šperky tedy nabízíme k prodeji v zásadě jen za cenu „kovu“ – tedy cenu zlata jakožto materiálu. To, co dělá šperk šperkem – tedy fortelnou a špičkovou práci mistrů zlatníků, již do ceny šperku neúčtujeme. Cenu zlatnické práce neúčtujeme a to z toho prostého důvodu, že práce byla provedena jen jednou a jednou byla také i zaplacena, a to prvním kupcem šperku.
 
Tak je to fér… 

Zpět na výpis článků