Ceny nižší o 50%

Ceny nižší až o desítky procent oproti průměru trhu

60 dní na vrácení zboží

Lhůta 60 dní na vyzkoušení a vrácení zboží

Doprava zdarma

Doprava zdarma bez ohledu na hodnotu objednávky

Dodání ihned

odešleme následující prac.den po přijetí objednávky -

Osobní odběr

Osobní odběr - 3 kamenné prodejny v Praze

Odkupu na protiúčet

Možnost odkupu starých šperků na protiúčet

Profi služby již 10 let

Obchodujte s profesionály - již 10 let na trhu!

Zlaté šperky levně ….

Již léta se úspěšně zabýváme výkupem, případně zástavou zlatých šperků. Drtivou většinu vykoupených klenotů ze zlata přetavíme a distribuujeme dál k dalšímu využití. Jen velice málo vykoupených šperků (cca 1-2 %), které jsou opatřeny puncovní značkou, a jejichž stav je naprosto stoprocentní, necháváme u profesionálů odborně vyčistit a následně prodáváme Vám - našim zákazníkům.
 
Máme tak jistotu, že nabízíme skutečně jen zlaté (s ryzostí deklarovanou puncem), a stoprocentně kvalitní náušnice, řetízky, prsteny, náramky a přívěsky. Proč je tedy jejich cena tak nízká?? Důvod je nasnadě. V ceně námi nabízených šperků není zaúčtována položka nejdražší – práce zlatníků. Šperky nabízíme k prodeji tedy pouze za cenu materiálu, tedy zlata. K částce jsou ještě připočítány náklady na čištění a dopravu šperků a obchodní marže.
 
Přesto věříme, (a zkušenosti a reakce našich zákazníků to potvrzují), že nabízíme skutečně kvalitní šperky za velmi atraktivní ceny. Navštivte tedy naši nabídku na našem e-shopu a posuďte sami. Věříme, že poměr kvalita / cena je jednoznačně na Vaší straně ...
 
Vaše Profihotovost 
Zpět na výpis článků